PODKOVÁŘSKÁ ŠKOLA s.r.o. je hlavním koordinátorem vzdělávacího projektu pro podkováře. 
....více najdete na stránkách: https://www.masterfarriererasmus.com....

1. přípravný kurs ke zkouškám z profesní kvalifikace Europodkovář

06.05.2016 09:00

Ve dnech 6. a 7. 5. 2016 se na hřebčíně v Měníku koná 1. přípravný kurs pro zkoušku z profesní kvalifikace Europodkovář. Uchazeči si mohou nanečisto vyzkoušet pod vedením odborných lektorů kompletní náročnou podkovářskou zkoušku.

Program:  Teoretická příprava - Zkušební testy, zkušební otázky                                                                                                                                                  Praktická příprava - Ruční výroba podkovy, podkování mrtvé koňské končetiny, úprava kopýtek hříbat, podkování koně 

Peněžité plnění: 1.500,-Kč / den, 470,-Kč ubytování se snídaní

Pro přihlášení do kursu a ubytování prosím použijte níže uvedený formulář. Děkuji. Michaela Kubištová

 

1. Přípravný kurs ke zkoušce Europodkovář

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: