Pozvánka na podkovářský seminář s mistrem Grantem MOONEM ke stažení 

Pozvánka na seminář s Grantem Moonem 2019.pdf (346404)

2. přípravný kurs ke zkouškám z profesní kvalifikace Europodkovář

27.05.2016 09:00

Ve dnech 27. a 28. 5. 2016 se na hřebčíně v Měníku koná 2. přípravný kurs pro zkoušku z profesní kvalifikace Europodkovář. Uchazeči si mohou nanečisto vyzkoušet pod vedením odborných lektorů kompletní náročnou podkovářskou zkoušku.

Program:  Teoretická příprava - Zkušební testy, zkušební otázky                                                                                                                                                  Praktická příprava - Ruční výroba podkovy, podkování mrtvé koňské končetiny, úprava kopýtek hříbat, podkování koně 

Peněžité plnění: 1.500,-Kč / den, 470,-Kč ubytování se snídaní

Pro přihlášení do kursu a ubytování prosím použijte níže uvedený formulář. Děkuji. Michaela Kubištová

2. Přípravný podkovářský kurs

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: