PODKOVÁŘSKÁ ŠKOLA s.r.o. je hlavním koordinátorem vzdělávacího projektu pro podkováře.
....více najdete na stránkách: https://www.masterfarriererasmus.com....

3.12.2016 - Podkovářský kurs F/12 - Prezentace sortimentu firmy MUSTAD

03.12.2016 09:00

Dne 3.12.2016 se od 9:00 hodin na Hřebčíně v Měníku koná podkovářský kurs F/12. Prezentace firmy MUSTAD se mohou zúčastnit i studenti kursu E a členové ŽSP.

Téma teoretické přednášky: Podkovářské dílny a jejich nářadí, Sortiment strojně vyráběných podkov, podkováky a jejich sortiment, Umělé hmoty v podkovářství. Zástupci firmy MUSTAD představí studentům v rámci semináře sortiment podkov a podkovářských potřeb.

Téma učební praxe: Praktická výuka kovářských postupů

Doporučená domácí příprava: Podkovářské dílny a jejich nářadí, Sortiment strojně vyráběných podkov, podkováky a jejich sortiment, Umělé hmoty v podkovářství

POTVRZENÍ SVÉ ÚČASTI ZAŠLETE PROSÍM NEJPOZDĚJI DO 28.10.2016 PROSTŘEDNICTVÍM NÍŽE UVEDNÉHO FORMULÁŘE.

Přihlášení 3.12.2016 - Podkovářský kurs F/12

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: