PODKOVÁŘSKÁ ŠKOLA s.r.o. je hlavním koordinátorem vzdělávacího projektu pro podkováře. 
....více najdete na stránkách: https://www.masterfarriererasmus.com....

NÁHRADNÍ ÚNOROVÝ SEMINÁŘ PRO STUDENTY SKUPINY B

22.02.2013 09:00

Omlouváme se, ale Jiří Kubias zrušil z časových důvodů Váš únorový seminář na téma Ruční výroba podkov.  Jeho termín je stanoven na 23. a 24.3.2013  ve Vlčkovicích (každý den vždy 4 studenti).  

Nabízíme Vám v únoru účast na semináři na téma: Anatomie kopyta a distální části končetiny, který se koná ve dnech 23.a 24.2. na Klinice chorob koní. Začátek je každý den od 9.00 hodin. Odborní lektoři: MVDr. Zdeněk Žert, CSc, dipl. ECVS, Ing. Jindřich Vinčálek. Adresa: VFU, Klinika chorob koní, Palackého 1/6, 632 00 Brno.  Pokud máte zájem o účast, sdělte prosím, který den se chcete nahlásit.