Pozvánka na podkovářský seminář s mistrem Grantem MOONEM ke stažení 

Pozvánka na seminář s Grantem Moonem 2019.pdf (346404)

23.-24.1.2016 Podkovářský seminář s Dr. Scottem E. Morrisonem

23.01.2016 09:00

Pozvánka na podkovářský seminář  - Pozvánka na seminář s Dr. Scottem E. Morrisonem.pdf (655487)
Živnostenský spolek podkovářů a PODKOVÁŘSKÁ ŠKOLA s.r.o. ve spolupráci s Klinikou chorob koní na VFU v Brně Vás srdečně zvou na podkovářský seminář.

Po velmi úspěšném loňském podkovářském semináři je hlavním přednášejícím opět veterinární lékař a podkovář Dr. Scott Morrison, DMV., vedoucí oddělení podiatrie na veterinární klinice "Rood & Riddle Equine Hospital"v Lexingtonu (Kentucky). Odborný překlad zajistí MVDr. Zdeněk Žert, CSc., dipl. ECVS. Zvolenými tématy tohoto semináře jsou "Schvácené kopyto a podotrochlóza". Protože téma schváceného kopyta bylo probíráno na nedávném semináři Prof. Ch. Pollitta na ČZU v Praze především teoreticky a spíše z pohledu veterináře, nabízíme v tomto pokračování pohled podkováře a praktická řešení.

Datum a místo konání: 23. – 24.01.2016, Klinika chorob koní na VFU v Brně, Palackého 1/3, 612 00 Brno

Program:  Sobota - 24.01.2016 od 09.00 hod. - prezentace
                10.00 hod. - Zahájení teoretických přednášek, v odpoledních hodinách praktické podkování
  
                Neděle – 25.01.2016 od 9.00 hod. - Zahájení teoretických přednášek, v odpoledních hodinách praktické podkování

Pro účastníky semináře je připraveno malé občerstvení a nápoje. Ubytování a stravování si zajistí každý účastník sám. Účastnický poplatek činí 2.500,-Kč (pro členy pořádajícího Živnostenského spolku podkovářů a současných studentů PODKOVÁŘSKÉ ŠKOLY s.r.o. 2.000,-Kč). Poplatek je vybírán v hotovosti při prezentaci účastníků. Účastníci semináře obdrží osvědčení o účasti.

Uzávěrka přihlášek je 20.1.2016 - přihlášky prosím zasílejte prostřednictvím níže uvedeného formuláře. 

 

Přihlášení na seminář - Dr. Scott Morrison

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: