PODKOVÁŘSKÁ ŠKOLA s.r.o. je hlavním koordinátorem vzdělávacího projektu pro podkováře. 
....více najdete na stránkách: https://www.masterfarriererasmus.com....

Podkovářský seminář s úřadujícím mistrem Evropy a světa panem Davidem Varini

19.09.2014 09:00

Ve dnech 19. a 20.9.2014 se na hřebčíně v Měníku koná podkovářský seminář se skotským podkovářem, úřadujícím Mistrem světa a Evropy 2014. Toto vzdělávací setkání pořádá firma MUSTAD Hoofcare, která je hlavním sponzorem vzdělávací akce, ve spolupráci s Živnostenským společenstvem podkovářů a firmou Potřeby pro podkováře pana Pavla Horáka. 

Krátké představení Davida Variniho:

David Varini se vyučil u Jima a Allana Ferrie (členové mezinárodní podkovářské síně slávy) v letech 1995-1999 a v roce 1999 složil zkoušku D.W.C.F (diplomovaná zkouška ve vzdělávacím systému podkovářů ve Velké Británii viz. www.wcf.org.uk).

Po složení zkoušky založil v roce 2001 vlastní firmu společně s Paulem Robinsonem - Robinson&Varini Farriers. David, Paul a jejich dva učňové pracují v celém regionu západního pobřeží Skotska a podkovávají škálu koní, z větší části tvořenou sportovními koňmi se specializací na parkur a všestrannost.

V roce 2002 složil David zkoušku A.W.C.F (vyšší diplomovaná zkouška ve vzdělávacím systému podkovářů ve Velké Británii) a získal také cenu nejlepšího absolventa roku – Varnam Trophy.

David Varini je vášnivý soutěžící, pravidelně se účastní podkovářských soutěží ve velké Británii a jinde ve světě. Každý rok je členem skotské podkovářské reprezentace a od roku 2004 se pravidelně umísťuje v prvé desítce na podkovářském mistrovství světa v Calgary. Mezi jeho nejvýraznější úspěchy patří zejména: Vícemistr světa 2008, Mistr Evropy 2010, Mistr světa 2013 a Mistr Evropy 2014.

Časový harmonogram: Pátek 19.9.2014 pro členy ŽSP a PODKOVÁŘSKÉ ŠKOLY s.r.o. od 13.00 hod. do 18.00 hod.

                                     Sobota 20.9.2014 od 8.30 hod. do 17.00 hod.

Páteční podkovářské odpoledne není z kapacitních důvodů otevřeno pro veřejnost, ale pouze pro členy ŽSP a studenty PODKOVÁŘSKÉ ŠKOLY s.r.o.. K sobotní přednášce a praktickému podkování koní je zvána i široká veřejnost. Odborný překlad je zajišťuje MVDr. Zdeněk Žert, CSc., dipl. ECVS.

Více informací: Pavel Horák, +420777223829, info@propodkovare.cz, www.propodkovare.cz.

Prosíme všechny zájemce, aby se přihlásili do 10.9.2014 buď u pana Pavla Horáka nebo na níže uvedeném formuláři.

 

Přihlášení na podkovářský seminář

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: