PODKOVÁŘSKÁ ŠKOLA s.r.o. je hlavním koordinátorem vzdělávacího projektu pro podkováře.
....více najdete na stránkách: https://www.masterfarriererasmus.com....

24.-25.1.2014 Podkovářský seminář s veterinárním lékařem a podkovářem Scottem Morrisonem z Lexingthonu

24.01.2015 12:00

Živnostenský spolek podkovářů ve spolupráci s Klinikou chorob koní na VFU v Brně Vás srdečně zvou na podkovářský seminář.  Hlavní přednášejícím je veterinární lékař a podkovář Scott Morrison, DMV., vedoucí oddělení podiatrie na veterinární klinice Rood & Riddle v Lexingtonu (Kentucky). Odborný překlad zajistí MVDr. Zdeněk Žert, CSc., dipl. ECVS.

Datum konání:            24. - 25.01.2015

Místo konání:               Klinika chorob koní na VFU v Brně

Program:                       Sobota - 24.01.2015 od 12.00 hod.: Přednáška na téma Problémy končetin hříbat

Neděle - 25.01.2015 od 9.00 hod.: Přednáška na téma "Rovnováha kopyta a končetiny dospělého koně

Praktická ukázka podkování

Závazné přihlášky zasílejte prostřednictvím níže uvedeného přihlašovacího formuláře nebo e-mailem: misa.kubista@gmail.com, nebo telefonicky 603 228 475. Uzávěrka přihlášek ke dne 20.01.2015.

Pro účastníky semináře je připraveno malé občerstvení. Ubytování a stravování si zajistí každý účastník sám. Účastnický poplatek činí 2.400,-Kč (pro členy pořádajícího Živnostenského spolku podkovářů a současných studentů PODKOVÁŘSKÉ ŠKOLY s.r.o. 1.800,-Kč). Poplatek je vybírán v hotovosti při prezentaci účastníků. Účastníci semináře obdrží osvědčení o účasti.

Za ŽSP zdraví a těší se na shledanou J. Vinčálek

Přihláška na podkovářský seminář s Dr. Scottem Morrisonem z Lexinghtonu

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: