Pozvánka na podkovářský seminář s mistrem Grantem MOONEM ke stažení 

Pozvánka na seminář s Grantem Moonem 2019.pdf (346404)

ROB RENIRIE v Čechách

05.04.2013 09:00

 

Ve dnech 5. a 6.4.2013 se na hřebčíně v Měníku koná vzdělávácí seminář na téma "Rovnováha kopyta a končetiny". Pořadatelem tohoto semináře je Živnostenské společenstvo podkovářů. Hlavním přednášejícím je vysoce uznávaný holandský podkovář Rob Renirie, jehož profesionálním krédem je: "Chraňte končetiny koní, nepokoušejte se je opravit".  V jeho péči se nacházejí koně např. světové drezurní jezdkyně Anky van Grunsven, stará se o kopyta špičkových koní po celé Evropě, je oficiálním podkovářem holandských národních týmů, zabývá se aktivně i úpravou bosých kopyt (např. jeho koně jsou bosí), spolupracuje s veterinárními lékaři, podílí se na léčbě specifických problémů, přednáší na podkovářských seminářích.

Seminář není součástí předepsané výuky, ale pro studenty Podkovářské školy obou skupi B i C je doporučen.

Pokud máte zájem, nahlaste svou účast prosím včas. Přihlášky budou omezeny. 

Více informací najdete v přiložené pozvánce a na stránkách ŽSP - www.podkovaricz.cz