PODKOVÁŘSKÁ ŠKOLA s.r.o. je hlavním koordinátorem vzdělávacího projektu pro podkováře. 
....více najdete na stránkách: https://www.masterfarriererasmus.com....
STUDENTI - SKUPINA G
BLECHOVÁ MARKÉTA, Mgr. curio@seznam.cz 739017711
BOUŠKA TOMÁŠ bouskatom@seznam.cz 774109664
BRÁT MARTIN, MVDr. m.brat@seznam.cz 731478439
DYK TOMÁŠ tomdyk@seznam.cz 723968176
KAIL JAKUB jakub.kail@email.cz 728145677
MAMULA JAROSLAV jaroslavmamula@gmail.com 732917317
MEZOVSKÝ JAKUB jakubmezovsky@gmail.com 00421907259173
PAVLÍK TOMÁŠ whoTomm@gmail.com 725966069
PEŠKA JAROSLAV jpeska@trask.cz 730602501
ROUT MICHAL routm@lst.cz 602680740
HOLOVSKÝ ČENĚK cenekh@seznam.cz 728744519
TKÁČ ANDRIY tkach12andrej@seznam.cz 777085012
VESELÝ TOMÁŠ tom-vesely@centrum.cz 776519994
SURÝNEK MARTIN, Ing. martin.surynek@gmail.com 777092910
NOVÁK TOMÁŠ m.n.maletin@seznam.cz