PODKOVÁŘSKÁ ŠKOLA s.r.o. je hlavním koordinátorem vzdělávacího projektu pro podkováře. 
....více najdete na stránkách: https://www.masterfarriererasmus.com....

Přihlášení a obchodní podmínky

Přihlášení nových uchazečů do podkovářských kursů je možné pouze jednou ročně. Pro zahájení podkovářského kursu v lednu 2019 je nutné podat přihlášku do 30.11.2018.  Délka kursu je 24 měsíců.  Každý měsíc probíhají víkendové semináře s prezentacemi, výkladem teorie, praktickými ukázkami a cvičeními. Tento program je nutné doplnit o 600 hodin provozní praxe se zkušenými podkováři (OSVČ) dle výběru a vzájemné dohody.

Pro přihlášení si stáhněte níže uvedené Obchodní podmínky, které obsahuje veškeré obchodní a cenové podminky podkovářského kursu a přihlášku.  Vyplněnou závaznou přihlášku prosím  zašlete poštou na adresu:  Podkovářská škola s.r.o., Ing. Jindřich Vinčálek, Koretina 320, 664 31 Lelekovice u Brna, nebo nascenovanou e-mailem na adresu: misa.kubista@gmail.com. 

Ke stažení:..........Obchodní podmínky 2019 - 2020.pdf (256499)

 

 

Přihlášení do podkovářského kursu - 2017/2018

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: