Pozvánka na podkovářský seminář s mistrem Grantem MOONEM ke stažení 

Pozvánka na seminář s Grantem Moonem 2019.pdf (346404)

Výukový program E-hoof

 

Na posledním zasedání Evropské federace podkovářských asociací byl představem moderní výukový program E-HOOF. Moderní výukový program je umístěn na internetové platformě. Obsahem je 100 odborných kapitol z oboru podkovářství, doplněný o 3000 barevných fotografií, 50 interaktivních figur a cca 200 tréninkových videí. Je moderním výukovým nástrojem pro lektory, zdrojem informací pro podkováře, ale i trenéry, jezdce, majitele a chovatele koní. Obsahuje multifunkční slovník v 8 jazycích, mimo jiných i v českém jazyce, jehož překlad zajistili Ing. Jindřich Vinčálek a Ing. Zdeněk Polák.  Tento materiál není "mrtvý", ale bude průběžně doplňován o poznatky podkovářů ze všech zúčastněných zemí. Živnostenský spolek podkovářů se prostřednictvím Ing. Jindřicha Vinčálka, CE-F, aktivně zapojil do tvorby tohoto programu. Licenci pro aktivní studenty zajišťuje PODKOVÁŘSKÁ ŠKOLA s.r.o.. Samostatnou licenci lze zakoupit na období jednoho roku nebo dvou let.

Zde uvádíme náhled tohoto programu. Pro více informací klikněte na obrázek.´